top of page

Tarboro Football Documentary Filming Group

Public·12 members
Mstislav Karpov
Mstislav Karpov

Teyzeme Hasta Oluyordum Sonunda ElimeBende 18 yaşındayım teyzemin onerisiyle aslan pencesi içtim ve onu ictikten 1 ay sonra regl oldum 7 aralikta ama simdi icmedim onu kendi kendine regl olucakmi diye olmadı neden olamiyorum 2 yil once gayet guzel oluyordum 2021 ve 2022 yinda bi kac ay falan olmadigim zamanlar oluyor kiloluyumda sehirde degistirdim ve bazi aile nedenleri yuzunden stresli ve sinirli olabilme halimde var doktora randevu aldim ama insallah birsey cikmaz bir hastalik cikar diye cok korkuyorum..
Teyzeme Hasta Oluyordum Sonunda Elime


Download Zip: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fgohhs.com%2F2ufFf9&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2mrs6kG0HtV6F4jKWqsxwAMerhabalar her ay arada 3,4 gun gecikmem olsada adet oluyordum evliyim ama bu ay hic uzerinden 15 gun kadar gecti ve hala hasta olmadim ilk kez boyle bir durumla karsilasiyorum evde bircok kez hamilelik testi yaptirdim fakat hep negatif cikti ne hamilelik belirtilerim var nede regli olma belirtilerim acaba hamilemiyim ?


Merhabalar hocam, benim test sonucum 130 çıktı. Ancak bu sıkıntılarımı 5 senedir çekiyorum ve bir çok farklı alanda doktora gıttım. fızıktedavide boyun düzleşmem olduğunu, dahiliyede vitamin eksiğim olduğunu, beyincerrahide kendimi çok bunaltmış olduğumu ve ortopedide de bu yaşta kimsenin bir yerinin ağrıyamayacağını söylemişti doktor. Bu tanılara verilen tavsiyelerin sonunda vücudumda bir ton ilaçla ve belimi ve boynumu yamultan bir ağrıyla geziyorum. Ama ben bu zamana kadar hiçbir doktordan fibromiyalji diye bir hastalığın adını bile duymadım. Bu testi doğrulamak için ne yapmalıyım. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page